mk_logo

MetropoliaKobiet.pl

Twoje wyjątkowe miejsce w sieci! Uroda, moda, związki, zdrowie i wiele więcej!

Pomysł na Walentynki

Walentynki to jedno z najwspanialszych świąt, w końcu to święto miłości, a w życiu nie ma nic piękniejszego od prawdziwego i szczerego uczucia. To cudowne kiedy dwie połówki jabłka odnajdują się w tłumie ludzi i decydują się na wspólne życie.

Walentynki to jedno z najwspanialszych świąt, w końcu to święto miłości, a w życiu nie ma nic piękniejszego od prawdziwego i szczerego uczucia. To cudowne kiedy dwie połówki jabłka odnajdują się w tłumie ludzi i decydują się na wspólne życie. Dzień Zakochanych to fantastyczna okazja do uczczenia tego, że dwoje ludzi się kocha. Warto więc zastanowić się nad tym, jak umilić i urozmaicić ten czas.

walentynki Pomysłów jest wiele. Wszystko zależy od budżetu i inwencji. Należy jednak pamiętać, że najważniejsze jest uczucie i pamięć. Jeśli jednak postanowiłyście wydać parę groszy, podsuniemy Wam kilka propozycji. W tym przypadku doskonale sprawdzi się powiedzenie: „Przez żołądek do serca”. Tak więc kolacja w klimatycznej restauracji lub w domowym zaciszu jest jak najbardziej wskazana. Pamiętajcie, że jeśli nie macie możliwości zaaranżowania kolacji, zastąpcie ją śniadaniem do łóżka. Zawsze możecie zabrać ukochanego do kina, na gokarty lub do tunelu aerodynamicznego bądź sprezentować mu książkę związaną z jego pasją. Jeśli jest sentymentalistą zapewne doceni album pełen wspomnień zatrzymanych na fotografiach. Inne fotoprezenty typu czekoladki lub kalendarz są także jak najbardziej wskazane, zwłaszcza, jeśli znajdą się na nich Wasze wspólne zdjęcia.

Można również zorganizować wyjazd – niespodziankę, ale w tej sytuacji nie obejdzie się bez podstępu. Najlepiej udawać, że zapomniało się o tym dniu i wymyślić, że koniecznie trzeba kogoś odwiedzić a zamiast tego – zabrać swojego mężczyznę do pensjonaciku w górach, nad morzem lub w innym równie urokliwym zakątku. Dobrze, kiedy prezent jest spersonalizowany. Dzięki temu partner niejako ma potwierdzenie, że dobrze go znasz i że słuchasz tego, co Tobie mówi. Prawda jest taka, że najlepiej jest mieć uszy dookoła głowy, gdyż zapewne w trakcie Waszych rozmów ukochany wspomina o czymś, co mogłoby mu się przydać.  Ciekawym pomysłem jest również urządzenie domowego spa. Nie ma chyba mężczyzny, który nie ucieszyłby się z masażu i wspólnej kąpieli.

Miłość to najwspanialszy dar, który ludzie mogą sprezentować sobie nawzajem. Każdego dnia powinno się za niego dziękować a przy okazji sprawiać małe i wielkie przyjemności ukochanej osobie. Walentynki są natomiast po to, aby chociaż raz do roku w pełni świętować to, że ma się kogoś bliskiego.

Udostępnij artykuł:

Czytaj także:

kajmak2
Gotowanie

Słodkie wypieki

Każdy z nas uwielbia słodkie wypieki! Niezależnie od tego, ile mamy lat, te pyszności wciąż smakują wspaniale! Jeśli masz ochotę zrobić coś słodkiego, spróbuj skupić się

Czytaj dalej »