Twoje wyjątkowe miejsce w sieci!
Uroda, moda, związki, zdrowie i wiele więcej!

homecontact

Tags

Artykuły

Męskie fantazje


Bardzo często słyszy się komentarze, że mężczyźni nie są zbytnio skomplikowani. Nawet jeśli zdarzy się im takiemi być ;) to dziś wyłożymy karty na stół i opowiemy wam o ich fantazjach, a uwierzcie, jest o czym opowiadać.

Faceci mają bardzo zróżnicowane fantazje erotyczne, ale chyba nie ma na tym świecie takiego, który nie miałby ochoty poeksperymentować z gadżetami. Wystarczy przejść się do sex shopu i zobaczyć jak rozkładają się proporcje pomiędzy przychodzącymi tam mężczyznami a kobietami. A jest w czym wybierać, począwszy od figlarnych ciuszków przez wszelkiego rodzaju nakładki i kajdanki, a skończywszy na skórzanych pejczach. Jedyne co ogranicza facetów to prawdopodobnie są ich partnerki, gdyby to od nich zależało, zapewne nie mieliby jakichkolwiek zahamowań.

Fotolia 58845075 Subscription Monthly MPewnie zastanawiacie się co siedzi w umysłach waszych partnerów i czy jesteście w stanie spełnić ich zachcianki. Każdy, ale to każdy mężczyzna marzy o zbereźnej, a zarazem wyuzdanej kobiecie. Tak więc od czasu do czasu zdominujcie swoich partnerów, pokażcie im, że jesteście ucieleśnieniem seksapilu i najlepszymi na świecie kochankami. Zaopatrzcie się w mega podniecającą bieliznę, która sprawi, że wasz facet nie będzie mógł się doczekać kiedy ją z was zedrze, ale nie pozwólcie mu na to. Igrajcie z jego pożądaniem, zmieniajcie tempo od namiętnych pocałunków po delikatne muśnięcia ustami, sprawcie, że nie będzie mógł zapanować nad swoim podnieceniem. Możecie także pomyśleć o jakimś striptizie. Jeśli faktycznie jesteście wyuzdane, zastanówcie się nad tym czy pozwolić ukochanemu patrzeć na to jak doprowadzacie się do orgazmu. Tak samo jak mężczyźni lubią być czasem zdominowani, tak samo i oni kochają dominować. Jara ich nasza bezsilność, dlatego pozwólcie im czasem na scenki sprzeciwu wobec seksu. Niech przycisną was do ściany, zedrą ubranie lub zwiążą, dzięki temu oszaleją.

Na uwagę zasługuje seks w miejscu publicznym. Opcja, że ktoś was może nakryć podnieca wielu mężczyzn, ale prawda jest taka, że i części z nas podoba się takie ryzyko. Do tego worka można także wrzucić seks w windzie i ta niepewność czy na kolejnym piętrze ktoś do niej wejdzie bądź też kiedy winda stanie i ta doza niewiadomej kiedy ruszy.

Faceci kochają także różnego rodzaju przebieranki i scenki. Nic tak ich nie rajcuje jak to kiedy wcielacie się w nieskazitelne kujonice czy też drapieżne pielęgniareczki.

Niestety nie każde fantazje mężczyzn muszą łączyć się z naszą obecnością, część z nich marzy o seksie z nieznajomą lub co gorsza z naszą przyjaciółką czy partnerką przyjaciela lub kilkoma kobietami na raz.

Nie martwcie się jednak na zapas jeśli chodzi o zdradę. Najczęściej te marzenia pozostają niespełnionymi mrzonkami. Niektórzy faceci po prostu lubią fantazjować, a to nie jest groźne. Zamiast się przejmować zaciągnijcie swoich facetów do sypialni, zapewne spodoba się im taka inicjatywa.


Podziel się:

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn