Twoje wyjątkowe miejsce w sieci!
Uroda, moda, związki, zdrowie i wiele więcej!

homecontact

Tags

Artykuły

Sygnały, że on Cię wykorzystuje

Związek to umiejętność współistnienia, ale również dzielenia trosk i radości. Jest to wspólne kroczenie przez życie i bycie dla siebie ostoją. Czasem jednak bywają i takie związki, które z żadnym z tych elementów nie mają nic wspólnego. Właśnie dlatego należy się zastanowić czy wasza relacja jest zdrowa lub co gorsze czy wasz partner najzwyczajniej w świecie was nie wykorzystuje.

Fotolia 31434609 Subscription Monthly XXLCzerwone światło powinno się wam zapalić chociażby wtedy, kiedy przy każdej możliwej sposobności to wy płacicie za wspólne wyjścia, ponieważ ukochanego dotyk chroniczna skleroza związana z noszeniem portfela bądź też rozliczacie się co do grosza. Nie warto marnować czasu ani dla sknery, ani tym bardziej dla naciągacza. Pozostając w tematyce finansów warto jeszcze wspomnieć, że jeśli faceci są na waszym utrzymaniu i nie jest to dla nich nic krępującego lub co gorsze stanowi to coś oczywistego, również i takim związkom nie wróżymy świetlanej przyszłości. Zastanówcie się również czy kiedykolwiek wasz partner wam coś kupił. Jeśli odpowiedź jest przecząca, także w tym przypadku łatwo przewidzieć jak powinny potoczyć się wasze losy.

Przesłanką, że partner was wykorzystuje jest to, że nie ma on nigdy dla was czasu, ale za to kiedy on jest w potrzebie nie ma opcji, żebyście mu nie pomogły lub też nie były na każde jego skinienie palca. Troszkę to samolubne, prawda? A skoro wasz mężczyzna jest samolubny to znak, że tak naprawdę nie darzy was prawdziwym uczuciem. Wygląda na to, że jest mu na rękę, że jesteście razem. W końcu jeśli wyręczacie swojego partnera z wszystkich obowiązków- sprzątacie, gotujecie, a nawet pierzecie to jesteście lepsze niż najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie sprzęty więc po co z tego rezygnować? Pamiętajcie, że w normalnym związku powinien istnieć podział obowiązków.

Pamiętajcie, że idealny związek to taki w którym pod uwagę są brane wasze potrzeby i uczucia. Jeśli jednak wasz partner je lekceważy, a wasze wspólne życie krąży wyłącznie wokół niego to zastanówcie się czy gra jest warta świeczki.


Podziel się:

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn