Twoje wyjątkowe miejsce w sieci!
Uroda, moda, związki, zdrowie i wiele więcej!

homecontact

Tags

Artykuły

Sygnały, że on chce zakończyć związek

Niektórym mężczyznom bliżej do tchórzofretek aniżeli do odważnych i niczego się nie obawiających lwów. W końcu w większości związków to my jesteśmy szyją, która kręci głową. Pozostaje pytanie co zrobi głowa kiedy szyja nie będzie znała jej planów i nie będzie w stanie nią pokierować. Może to i troszkę zawikłane, ale nasze życie też takie bywa, kiedy żyje się w związku z mężczyzną, który nie chce już tego kontynuować, a który to nie ma zielonego pojęcia jak związek zakończyliby prawdziwi mężczyźni.

iStock 000022711793LargeTak więc w dzisiejszym artykule zaprezentujemy wam kilka sygnałów, po których to będziecie w stanie zorientować się, że w waszej damsko- męskiej relacji dzieje się coś złego. Najbardziej dobitnym sygnałem jest zapewne niechęć do zbliżeń. Oczywiście każdy od czasu do czasu miewa gorsze dni, jednakże jeśli wasz mężczyzna od dłuższego czasu próbuje się wykręcać od stosunku to bardziej niż pewne, że chce dać wam do zrozumienia, że między wami wypaliło się jakiekolwiek uczucie bądź też ma kochankę. Możecie jeszcze zaproponować mu seks w innych miejscach niż dom bądź też urozmaicenie waszego życia różnymi gadżetami, jednakże jeśli mężczyzna jest cały czas na nie porozmawiajcie z nim szczerze czy to już koniec wszystkiego co piękne i co było między wami. Lepiej wiedzieć wcześniej na czym się stoi niż brnąć w uczucie bez przyszłości.

Sygnałem może być także niedbanie o swój wygląd, nieokazywanie nawet najmniejszych czułości, brak jakiejkolwiek adoracji czy nie dotrzymywanie obietnic. Jeśli sytuacje te mają długookresowy charakter to albo mężczyzna nie jest was wart albo faktycznie nie potrafi z wami zerwać i próbuje sprawić, żebyście to wy zakończyły znajomość. O zbliżającym się końcu związku świadczą również propozycje rozstania się na jakiś czas, aby od siebie odpocząć czy też tłumaczenia, że partner musi rozwiązać swoje problemy lub się odnaleźć bo pogubił się w życiu. Kolejnym sygnałem jest to kiedy wasz partner będzie was porównywał do innych osób, albo co gorsze do byłych. W ten sposób uświadamia was, że najzwyczajniej w świecie nie spełniacie ich oczekiwań.
To tylko niektóre z najczęstszych zachowań, które powinny zapalić u was czerwone światło. Jest to sygnał, że dzieje się coś niedobrego. Oczywiście może to być chwilowy kryzys, ale równie dobrze może to być początek końca. To wy najlepiej znacie swoich partnerów i jesteście w stanie ocenić co się święci i czy warto walczyć o wasz związek.

Podziel się:

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn