Twoje wyjątkowe miejsce w sieci!
Uroda, moda, związki, zdrowie i wiele więcej!

homecontact

Tags

Artykuły

Domowe sposoby na piękną cerę


Piękna cera to nie tylko kwestia genów, ale i tego jak o nią dbacie. Z tego też względu przypominamy jak powinna wyglądać jej pielęgnacja, aby ta nienagminnie wyglądała, a nawet i wzbudzała zazdrość wśród innych kobiet.

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest codzienny, ale i odpowiednio wykonany demakijaż. Przede wszystkim pamiętajcie o myciu twarzy przegotowaną niskozmineralizowaną wodą, żelem, tonikiem, pianką, mleczkiem, płynem micelarnym lub naparem z rumianku. Podczas mycia należy zacząć od oczu i kierować się do podbródka i szyi delikatnie masując twarz bez zbędnego tarcia czy naciągania. Musicie także pamiętać o porannym i wieczornym kremowaniu twarzy połączonym z kilkuminutowym masażem co przyczyni się do prawidłowego krążenia w waszej skórze, ale i sprawi, że będzie ona odpowiednio nawilżona i dotleniona.

Jak najbardziej wskazane są także różnego rodzaju maseczki, które mogą:
- oczyszczać,
- nawilżać,
- regenerować,
- odświeżać,
- napinać,
- relaksować.
                                         Fotolia 62358250 Subscription Monthly M
Możecie pokusić się o stworzenie samodzielnej maseczki z produktów znajdujących się w domu bądź też wybrać się do sklepu i kupić gotowy produkt, który będzie spełniał wasze wymagania.

Każda z was pewnie zna dewizę jesteś tym co jesz, ale prawda jest taka, że również tym co pijesz dlatego zalecamy owocowe lub warzywne koktajle. Tak więc jeśli macie w domu kilka plastrów ananasa, pół jabłka i tyle samo ogórka, zmiksujcie wszystko i serwujcie sobie taki eliksir piękna codziennie.

Nie zapominajcie również o odpowiedniej długości snu, gdyż ten odpowiada ze regenerację całego organizmu, a kobieta wypoczęta to kobieta olśniewająca otoczenie.


Podziel się:

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn